Powrót Antonio Lindbaecka

Powrót Antonio Lindbeacka! Aforti Start Gniezno vs Stelmet Falubaz Zielona Góra

Mecz ten będzie przepełniony powrotami. Przede wszystkim Antonio Lindbaeck wraca do ligowego ścigania, po niemałym zamieszaniu z jego licencją i problemami z prawem. Dla Falubazu to też będzie powrót po raz pierwszy od 2006 roku do występów w eWinner 1 Lidze Żużlowej. Zatem przed nami bardzo ciekawy pojedynek!

Otwarcie trzeba sobie przyznać iż podopieczni Piotra Żyto są zdecydowanymi faworytami tego pojedynku. Skład wystawiony przez doświadczonego szkoleniowca to absolutnie najmocniejsze strzelby „Myszek Miki”. W pierwszej parze zjawią się Jan Kvech i Krzysztof Buczkowski. W drugiej ujrzymy Rohana Tungate’a i Piotra Protasiewicza. Z juniorami natomiast pojedzie Max Fricke. Juniorami natomiast będą Fabian Ragus i Dawid Rempała.

Goście prowadzeni przez Błażeja Skrzeszewskiego wcale nie jadą do Zielonej Góry na pożarcie. W składzie gnieźnian ujrzymy sporo nowych twarzy jak Michael Jepsen Jensen, Ernest Koza czy Szymon Szlauderbach. Poza nimi Start reprezentować będą niezmiennie Oskar Fajfer, Marcel Studziński i Mikołaj Czapla. Warto też pamiętać o powrocie Antionio Lindbeacka!

Awizowane składy:

Stelmet Falubaz Zielona Góra:

9. Jan Kvech

10. Krzysztof Buczkowski

11. Rohan Tungate

12. Piotr Protasiewicz

13. Max Fricke

14. Fabian Ragus

15. Dawid Rempała

Aforti Start Gniezno:

1. Antonio Lindbaeck

2. Ernest Koza

3. Oskar Fajfer

4. Szymon Szlauderbach

5. Michael Jepsen Jensen

6. Marcel Studziński

7. Mikołaj Czapla

8. Philip Hellstroem-Baengs