Grand Prix zostaje w Cardiff

SGP – Cardiff 2024 potwierdzone!

Speedway Grand Prix Wielkiej Brytanii okazało się wyśmienitym a zarazem pasjonującym widowiskiem. Organizatorzy chwilę po ceremonii kwiatowej ogłosili, że turniej zagości na Principality Stadium również za rok!

Okres pandemiczny spowodował, że Cardiff przez pewien moment opuściło kalendarz SGP. Czas ten zadziałał również na niekorzyść składowanej niedaleko nawierzchni. Ta została zmieszana przez konstruktorów szpitala tymczasowego przez co zawody w 2022 nie były aż tak atrakcyjne jakby mogłyby być. Ove Fundin przed tegoroczną edycją sporo się napracował, a efekt był znamienny. Rywalizacja, mijanki, emocje, tego wszystkiego nie zabrakło 2 września na zamkniętym obiekcie. Trybuny wypełniła jednocześnie ponad 20 tysięczna publiczność, a organizatorzy widząc spore zainteresowanie ogłosili już datę zawodów w 2024 roku!

O nowym terminie powiedziała więcej dla fimspeedway.com dyrektor zawodów w Cardiff, Laura Manciet – Było wspaniale wrócić do Cardiff w ostatnim tygodniu, mam nadzieję, że wszyscy cieszyli się tym fantastycznym wieczorem pełnym emocji na torze. Wiedzieliśmy, że nasi fani będą chcieli zaplanować swoją powrotną wizytę w Cardiff, dlatego chcieliśmy jak najszybciej przekazać wszystkim informacje o datach na rok 2024. Bilety będą dostępne wkrótce, ale dajemy naszym największym fanom pierwszeństwo w zakupie miejsc. Mamy nadzieję, że skorzystają z możliwości wczesnego dostępu do biletów i zabezpieczą najlepsze miejsca na przyszłoroczne wydarzenie – dodała działaczka.

W związku ze sporym zainteresowaniem otworzono specjalne zapisy w kolejce po bilety. Ci którzy to zrobią otrzymają jako pierwsi możliwość zakupu miejscówek.

To niesamowity czas dla Wielkiej Brytanii, kiedy kadra wygrała SoN w Manchesterze w 2021 roku, a Dan Bewley stał się trzykrotnym zwycięzcą Speedway GP, rozpoczynając od jego słynnego zwycięstwa w Cardiff w zeszłym roku. Już rozpoczęliśmy prace nad dostarczeniem niezapomnianego wydarzenia w Cardiff 17 sierpnia 2024 roku i nie możemy się doczekać ponownego spotkania z naszymi fanami, aby przeżyć więcej wspaniałych momentów Speedway GP na słynnym stadionie Principality.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to