SGP – Szymon Woźniak pojedzie w Gorzowie!

Wybór nie mógł być inny patrząc na obecną formę zawodnika ebut.pl Stali Gorzów. Szymon Woźniak został obdarowany dziką kartą na zawody piątej rundy cyklu FIM Speedway Grand Prix!

Po zawodach w Niemieckim Teterow i dwutygodniowej przerwie prestiżowy cykl wróci do Polski. Najlepsi zawodnicy staną w szranki na owalu im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wielkopolskim. Organizator nie zadziwił wyborem zawodnika z Dziką Kartą.

Otrzymał ją jeden z liderów miejscowej ekipy. Szymon Woźniak w obecnych rozgrywkach imponuje skutecznością, a najlepszym dowodem jest jego biegowa średnia na poziomie 2,316 co czyni go jednym z najlepiej punktujących zawodników ligi!

Dla wychowanka Polonii Bydgoszcz nie będzie to pierwszyzna, gdyż miał on już kilka okazji do występów w cyklu SGP. Przed rokiem nie powiodło się tak dobrze jak mogło, lecz to już historia. Rezerwę toru stanowić będą inni zawodnicy Stali Gorzów, Oskar Fajfer i Wiktor Jasiński.

Organizatorzy także ogłosili kto otrzymał dziką kartę na zawody młodzieżowego cyklu SGP2. Tu o zaskoczeniach mówić nie możemy, Gorzowianie postawili na swojego juniora Oskara Palucha. Rezerwowych stanowić będą Wiktor Przyjemski i Mateusz Bartkowiak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *