Szymon Woźniak: "Wiem czego się spodziewać"

SGP – Szymon Woźniak: „Wiem czego się spodziewać.”

Przyszłoroczny cykl Speedway Grand Prix zawita do Polski, aż czterokrotnie. Pierwszą odsłoną będzie turniej na PGE Narodowym, który zapowiada się niezwykle jak zawsze. Bilety rozchodzą się niczym ciepłe bułeczki, a debiutant Szymon Woźniak wie czego może się spodziewać.

Święto czarnego sportu w Polsce w przyszłym roku rozegra się już 11 maja, kiedy to najlepsi żużlowcy świata wyjada na kilkudniowy tor ułożony na płycie największego stadionu w Polsce. Podczas zakończonego już sezonu najlepszy okazał się Fredrik Lindgren, a polscy fani nadal czekają na premierowe zwycięstwo zawodnika z Orłem na Piersi. Jak co roku w gronie faworytów wymienia się Bartosza Zmarzlika, ale nie można także zapomnieć o debiutancie w roli stałego uczestnika, Szymona Woźniak. Lider ebut.pl Stali Gorzów będzie mógł liczyć na nieocenione wsparcie Grega Hancocka, który niedawno dołączył do jego zespołu.

Sam Woźniak w rozmowie z ekstraliga.pl przyznał – Nie miałem jeszcze okazji jeździć na PGE Narodowym, ale cieszę się, że kilka lat temu miałem możliwość wyjść na tor przy pełnych trybunach, bo komentowałem te zawody. Moja perspektywa w momencie, kiedy będę wyjeżdżał na tor podczas kwalifikacji czy zawodów się zmieni, bo na tym obiekcie już byłem. Wiem, czego się spodziewać i będzie to bardzo pomocne – zaznaczył Woźniak.

Co warto nadmienić, jeśli ktoś planuje wyjazd do Warszawy, należy już teraz zaopatrzyć się w bilety, które są do końca roku w okazyjnych cenach. Te rozpoczynają się od 39 złotych, a najlepsze pakiety sięgają kwot 1500 zł. Wejściówki można nabyć za pośrednictwem kupbilet.pl oraz ebilet.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to