SGP – Wielka szansa dla Oskara Fajfera!

Organizatorzy najważniejszego indywidualnego cyklu na świecie ogłosili, kto wystąpi w Gorzowie Wielkopolskim z dziką kartą. Ku ucieszę miejscowych fanów, padło na reprezentanta ebut.pl Stali, Oskara Fajfera.

Przed Polakiem stoi wielka szansa na zaprezentowanie swoich umiejętności przed liczna rzeszą fanów. Sam wraca do cyklu po przeszło dziesięciu latach, kiedy to podczas rundy w Toruniu wyjechał dwukrotnie za kontuzjowanego Michaela Jepsena Jensena. Przed rokiem Fajfer również znalazł się w parku maszyn jako rezerwa toru, acz wyjazdu się nie doczekał.

Teraz wystąpi w trakcie turnieju w zupełnie innej roli i to od niego zależy jak wykorzysta pięć biegów w fazie zasadniczej, na torze który bardzo dobrze zna.

Wspomnianymi rezerwowymi z kolei będą inni reprezentanci miejscowej Stali. Z numerem siedemnastym pojedzie Jakub Miśkowiak, a osiemnastkę przywdzieje Oskar Paluch.

Dodatkowo na fanów w Gorzowie Wielkopolskim czekać będzie finał SGP3, podczas którego zmierzą się najlepsi zawodnicy w klasie 250cc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to