SGP – Wielkie święto żużla w Polsce potwierdzone!

Już 11 maja przyszłego roku ponownie najlepsi zawodnicy globu zagoszczą na kilkudniowym torze na Stadionie Narodowym. Za kilka godzin rusza sprzedaż biletów na to wyjątkowe wydarzenie.

Co roku runda Speedway Grand Prix rozgrywana w Warszawie przyciąga tłumy fanów czarnego sportu na trybuny. Nie inaczej było przed rokiem, kiedy to na główny turniej przybyło blisko 50 tysięcy ludzi, gotowych kibicować swoim ulubieńcom. Nie umyka to uwadze organizatorów jak i oficjelom cyklu Speedway Grand Prix, bowiem Warszawa została jako druga zapowiedziana tuż po Cardiff.

Dziwić się absolutnie nie można. Wydarzenie w stolicy Polski to strzał w dziesiątkę zarówno marketingowo jak i sprzedażowo. Bilety tuż po otworzeniu puli sprzedają się niczym świeże bułeczki, a zainteresowanie będzie tym większe, gdy pomyślimy, że w Warszawie swój marsz po piąty tytuł mistrzowski rozpocznie Bartosz Zmarzlik.

Sprzedaż wejściówek na przyszłoroczne wydarzenie ruszy za niecałe osiem godzin, a prowadzona będzie za pośrednictwem kupbilet.pl oraz ebilet.pl.

FIM Speedway Grand Prix Warszawa – 11 maja 2024 godz. 18:45.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to