SGP – Wiemy, kto pojedzie z dziką kartą w Rydze!

Już za kilka dni najlepszy cykl żużlowy na świecie powróci do akcji. Areną zmagań będzie tor w Rydze, gdzie w ramach Grand Prix Łotwy rozegrana zostanie siódma z planowanych dziesięciu rund. Poznaliśmy dziką kartę.

Łotwa po długich sześciu latach wróciła do kalendarza FIM Speedway Grand Prix. Organizatorzy nieco zwlekali z ogłoszeniem zawodnika z dziką kartą, ostateczny wybór dziwić nikogo nie może. Wybrańcem okazał się Andrzej Lebiediew. Kapitan i gwiazda Cellfast Wilków Krosno to uznane w Europie nazwisko, które w ostatnim czasie często miało okazje zaprezentować swoją wysoką dyspozycję fanom na całym świecie.

Andrzej na domowym obiekcie na pewno będzie liczył na powtórkę z Torunia 2022, kiedy to szturmem wdarł się do półfinałów wprawiając w zaskoczenie wiele osób.

Rezerwę toru stanowić będą Francis Gusts oraz Ricards Ansviesulis. Obaj Łotysze, a szczególnie pierwszy z tej pary stanowi jeden z najgorętszych młodych talentów, na który szczerze liczą w Betard Sparcie Wrocław skąd zresztą został wypożyczony do Arged Malesy Ostrów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to