Włókniarz Częstochowa z nowym sponsorem

Włókniarz Częstochowa z nową umową sponsorską!

We wtorek włodarze Włókniarza Częstochowa poinformowali o podpisaniu nowej umowy sponsorskiej. Współpraca została nawiązana z firmą zielona-energia.com przez co zmieni się nazwa drużyny.

“W zielonej-energii sport był obecny od zawsze, więc status sponsora tytularnego to taka “wisienka na torcie”. Bardzo się cieszymy, że możemy wspierać drużynę Włókniarza Częstochowa, bo to przede wszystkim świetni i pełni pasji ludzie, doskonali sportowcy. Z Włókniarzem wiąże nas też Częstochowa, gdzie mamy swoje centrum logistyczne. Co więcej, dzięki naszej instalacji fotowoltaicznej stadion Włókniarza to obecnie jedna z najbardziej ekologicznych aren w Polsce. Wierzę, że ta wymiana energii pozytywnie wpłynie na nas i całą drużynę” – podsumowuje Michał Klimczyk współwłaściciel firmy zielona-energia.com 

“Michał Klimczyk oraz Łukasz Fonfara, to ludzie bardzo otwarci na sport oraz inicjatywy związane ze sportem. Dodatkowo są to osoby, które bardzo dobrze czują żużel, są aktywnymi kibicami, których spotkać można na meczach Włókniarza w Częstochowie, na wyjazdach oraz imprezach takich jak Speedway Grand Prix. Wiedza dotycząca żużla, którą Panowie posiadają, zbliżyła nas mocno do siebie. Cieszę się, że po kilku latach współpracy doszliśmy do takiego momentu, w którym firma zielona-energia.com została sponsorem tytularnym Włókniarza Częstochowa.” – prezes Michał Świącik podkreśla dużą wiedzę na temat żużla nowych partnerów.

Firma zielona-energia.com specjalizuje się w budowie instalacji fotowoltaicznych na terenie całego kraju.