Stal Gorzów porozumienie

Współpraca na linii MSC Brokstedt – Stal Gorzów

Przed kilkoma dniami, dowiedzieliśmy się o kolejnej międzynarodowej kooperacji w świecie żużlowym. Mowa tutaj oczywiście o tytułowym porozumienie pomiędzy niemiecki zespołem a brązowym medalistą ubiegłorocznych rozgrywek PGE Ekstraligi.
Na początku warto przytoczyć słowa jednego z szefów MSC Brokstedt, Michaela Schuberta, który nawiązanie współpracy ocenia tak: „Można powiedzieć, że jest to duży krok do przodu w rozwoju naszego klubu. Jest mi niezmiernie miło, że udało nam się pozyskać tak utytułowany klub jako partnera i jestem przekonany, że współpraca będzie układa się pomyślnie. Mamy wiele pomysłów, które będziemy chcieli realizować. Na pewno w nich będziemy stawiali na rozwój i wymianę doświadczeń młodzieży. Włodarzom Stali Gorzów bardzo dziękuję za chęci współpracy i wspaniałe przyjęcie”.
Natomiast ten innowacyjny pomysł dyrektor Stali Gorzów, Tomasz Michalski podsumowuję tak: „Cieszymy się, że niemiecki klub widzi korzyści ze współpracy z nami. Na pewno wymiana doświadczeń, czy realizacja wspólnych pomysłów przysłuży się do rozwoju młodych niemieckich zawodników, a dla nas jakby na to nie patrzeć jest to promocja klubu poza granicami Polski. Dotychczas rozmawialiśmy o wielu pomysłach, nie tylko tych sportowych i systematycznie będzie je wcielali do życia z korzyściami dla obu stron”
Nie pozostało nam nic innego jak patrzeć w przyszłość i zobaczyć jakie owoce przyniesie ta współpraca. Jednocześnie możemy się cieszyć widząc jak doceniane są nasze klubu za granicą.