Akcja i reakcja w lidze brytyjskiej

Żużel – Akcja i reakcja w lidze brytyjskiej!

Włodarze King’s Lynn Stars wręcz natychmiastowo zareagowali na odejście Wadima Tarasienki. Jego miejsce zajmie niedawno zwolniony przez Oxford Spires, Nicolai Klindt!

Przed kilkoma dniami dowiedzieliśmy się o niespodziewanej decyzji Wadima Tarasienki. Rosjanin z Polskim obywatelstwem zrezygnował ze startów na Wyspach na rzecz walki o jeszcze lepsze zdobycze punktowe dla ZOOleszcz GKM-u Grudziądz w rozgrywkach PGE Ekstraligi. Nieco wcześniej zaskoczyli również działacze Oxford Spires zwalniając ledwie po czterech meczach Nicolai’a Klindta.

Doświadczony Duńczyk długo bezrobotny w lidze brytyjskiej nie pozostał, gdyż to on zajmie w najbliższym meczu miejsce Tarasienki. Jak sam zainteresowany podkreśla – Jestem bardzo szczęśliwy mogąc wrócić do King’s Lynn, skąd mam wiele dobrych wspomnień. Patrzę z ekscytacją na swój powrót w miejsce, gdzie czuje się dobrze i jestem bardzo szybki. Mam nadzieję, że razem z drużyną uda nam się wrócić na dobrą ścieżkę i pokazać fanom na co nas stać. Nie mogę doczekać się pierwszego spotkania – napisał zawodnik za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Pierwszą okazją dla Klindta na dobry występ przed własną publicznością będzie mecz Gwiazd przeciwko Birmingham Brummies, którzy podobnie jeszcze nie zdołali wywalczyć wygranej w sezonie. Samo spotkanie rozegra się 2 maja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to