Żużel – Bartosz Zmarzlik na kolejny rok w Lejonen Gislaved!

Wielu znakomitych żużlowców pochwaliło się swoimi umowami w Szwecji, a do niedawna Bartosz Zmarzlik w tej kwestii milczał. Ostatni wpis w mediach społecznościowych rozwiał wszelkie wątpliwości.

Kto by nie chciał w swoim zespole czterokrotnego czempiona globu, zapewniającego praktycznie w każdym starcie trzy oczka? Na to pytanie odpowiedź jest prosta, nie zawsze jednak kwestie finansowe pozwalają na złożenie oferty zawodnikowi. Sporo mówiło się o kryzysie szwedzkich klubów, jednak Lwy z Gislaved przedstawiły na tyle dobre warunki Zmarzlikowi, że ten pozostał w szeregach na kolejny rok. Tym samym ponownie trzon zespołu stanowić będą Polacy, wcześniej swoje umowy podpisali Dominik Kubera oraz Mateusz Cierniak.

Miniona kampania dla naszego najlepszego żużlowca ułożył się świetnie do czego nas przyzwyczaił. Na swoim koncie zapisał 186 oczek przekładających się na średnią 2,48 pkt/bieg będącą najlepszym wynikiem w Bauhaus-Ligan!

Miło mi poinformować, że w sezonie 2024 ponownie będę ścigał się w barwach Lejonen Gislaved! Do zobaczenia w Szwecji! – napisał Mistrz Świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to