Jakub Jamróg z kontraktem w lidze szwedzkiej

Żużel – Jakub Jamróg z kontraktem w lidze szwedzkiej!

Tuż przed zamknięciem okienka transferowego w Bauhaus-Ligan bardzo aktywni byli włodarze Rospiggarny Hallstavik. Do zespołu dołączyło kolejnych dwóch Polaków na czele z Jakubem Jamrogiem oraz Dimitri Berge.

Już wcześniej w trakcie budowania zespołu Peter Jansson mógł się pochwalić się w swoich szeregach Wiktorem Przyjemski, Oskarem Polisem czy Kacprem Pludrą. Teraz ilość Polaków w składzie szwedzkiej drużyny jeszcze wzrosła. Tuż przed końcem okresu transferowego włodarze zdecydowali się zakontraktować Jakuba Jamroga oraz Sebastiana Szostaka. Bardziej z doświadczonych Polaków zabrał głos w klubowych mediach – Dobrze jest podpisać kontrakt w lidze szwedzkiej i być częścią Rospiggarny. Nie mogę się doczekać nadchodzącego sezonu i mam nadzieję, że wykonamy dobrą robotę – podkreślił Jamróg.

Natomiast o kontrakcie Sebastiana Szostaka wiele ciepłych słów powiedział sam Peter Jansson – Za sprawą Sebastiana dostajemy kolejnego juniora, który potrafi dobrze wyjść ze startu i radzi sobie również na dystansie. Dostałem na jego temat kilka informacji i podobało mi się to, co zobaczyłem. Śledzenie jego rozwoju będzie interesujące – zaznaczył menedżer ekipy z Hallstavik.

Rospiggarna w nadchodzącym sezonie radzić sobie będzie w lidze za pośrednictwem polsko-szwedzkiego trzonu ekipy, lecz w obwodzie pozostanie pozyskany również Dimitri Berge.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to