Jakub Miśkowiak zawodnikiem Region Varde

Żużel – Jakub Miśkowiak zawodnikiem Region Varde!

W ostatnim czasie bardzo aktywni są działacze z Danii czy Wielkiej Brytanii, czego kolejnym przykładem jest kontrakt Jakuba MIśkowiaka z Region Varde Elitesport!

Przed 22 – letnim zawodnikiem rodem z Rawicza bardzo ważny sezon w jego karierze. Po pięciu latach spędzonych w Częstochowie na sezon 2024 podpisał umowę ze Stalą Gorzów, w której to poszuka swojej dawnej formy. Miśkowiak jak wielu zawodników po skończeniu wieku juniora borykał się ze swoją dyspozycja, a zmiana otoczenia ma mu w tym pomóc. Dla czterokrotnego mistrza świata juniorów, szansą mają być także starty w Danii, gdzie związał się kontraktem z Region Varde Elitesport.

O podpis popularnego „Miśka” bardzo zabiegał Morten Svendsen, szef ekipy – Jestem bardzo zadowolony, a także dumny, że udało nam się dogadać. Śledzę poczynania Jakuba od kilku lat i uważam, że to jeden z najlepszych zawodników do lat 21 jakiego widziałem przez ostatnie 10 lat. Będzie świetnym uzupełnieniem naszego składu, a przy tym daje niezbędną elastyczność sztabowi szkoleniowemu – podsumował działacz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to