Żużel – Kolejny podpis w Poznaniu!

Włodarze Invest House Plus PSŻ Poznań nie zatrzymują się. Po wcześniejszych podpisanych umowach przyszła pora na dobrze znanego kibicom z Golęcińskiego obiektu zawodnika. Mowa o Aleksandrze Łoktajewie.

Sezon 2023 dla popularnego „Saszy” był niezwykle ważny. Po roku przerwy spowodowanym Wojną na Ukrainie zawodnik w końcu był w stanie ścigać się w swojej ukochanej dyscyplinie. Ukrainiec odpłacił się zarządowi Poznańskiej ekipy za tak długie oczekiwanie na niego, wyśmienitą dyspozycją w lidze. 29 – latek z miejsca stał się liderem Skorpionów, a także ligi osiągając szóstą średnią biegowa na poziomie 2,197 pkt/bieg.

Po tym, kiedy stało się jasne, że Poznaniacy spadają z ligi rozeszły się głosy o sporym zainteresowaniu Łoktajewem. My sami informowaliśmy, że prawdopodobnie jest po słowie z włodarzami H. Skrzydlewska Orła Łódź, co byłoby bardzo realnym ruchem patrząc na przeszłość zawodnika. To właśnie Witold Skrzydlewski dał mu szanse po jego zawieszeniu, a do dziś sponsor łódzkiego żużla pała do Aleksandra sporą sympatią.

Jego powrót do Łodzi jednak się nie ziścił, a wszystko przez to, że zawodnik doszedł do porozumienia ze swoim aktualnym pracodawcą. PSŻ Poznań tym samym pozyskał drugiego zagranicznego lidera do pary z Ryanem Douglasem. Projekt Skorpionów o nazwie „Kompania 2024” nabiera coraz ciekawszych barw, a przypomnijmy, że na jego czele staną Adam Skórnicki i Jacek Kannenberg. Cel jest prosty, jak najszybszy powrót do 1. Ligi Żużlowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to