Żużel – Turniej jubileuszowy Tobiasza Musielaka.

Popularny „Toffik” w przyszłych rozgrywkach będzie świętował swoje piętnastolecie startów na motocyklu. Z tej okazji wychowanek Unii Leszno zorganizuje na „Smoku” specjalny turniej!

Urodzony 18 sierpnia 1993 roku zawodnik swoje początkowe kroki stawiał już w 2007 roku w szkółce Leszczyńskiej Unii. Tam pod bacznym okiem trenera Jankowskiego zbierał pierwsze szlify, aby po dwóch latach startów przystąpić do egzaminu na licencję „Ż” z pozytywnym skutkiem. Wychowanek Byków pierwsze biegi w zawodach ligowych odjechał w Rawiczu, a po roku zadebiutował w pierwszej drużynie Unii podczas rywalizacji w Speedway Ekstralidze.

Leszczynian przez lata dał się poznać fanom jako synonim świetnych startów oraz niesamowitej woli walki. 30- latek co prawda ociera się o najlepszą żużlową ligę świata, lecz chwały przynoszą mu starty na jej zapleczu, gdzie często wiedzie prym w tabeli najskuteczniejszy jeźdźców rozgrywek.

Testimonial Tobiasza został wyznaczony na 7 października o godzinie 15:30. To właśnie wtedy na obiekcie im. Alfreda Smoczyka rozlegnie się ryk żużlowych motocykli podczas turnieju towarzyskiego. Organizatorzy, póki co nie podali szczegółowych informacji na temat biletów, lecz sądzimy, że niebawem się to zmieni!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to