Kai Huckenbeck już na motocyklu!

Żużel – Uczestnik SGP już na motocyklu!

Zima to niezwykle ważny czas dla każdego żużlowca. To okres, kiedy budowana jest odpowiednia forma fizyczna na początek rozgrywek, które nadejdą szybciej niż komukolwiek się wydaje.

Do startu rozgrywek dzieli nas już mniej niż 100 dni, większość zawodników jest już w swoim rygorze treningowym i staranie przygotowuje swoje ciała jak i motocykle do niezwykle ważnego sezonu 2024. Każdy chce wejść w niego jak najlepiej przygotowany, stąd też metod przygotowawczych jest sporo.

Niektórzy jak Patryk Wojdyło czy Paweł Miesiąc wybierają jazdę w Argentynie, która przynajmniej dla nowego zawodnika Cellfast Wilków Krosno przynosi bardzo dobre efekty podczas sezonu w Polsce. Australijczycy natomiast korzystają ze świetnej aury w swojej ojczyźnie i rozgrywają kilkurundowe mistrzostwa kraju. Jeszcze inną opcje zastosował Kai Huckenbeck. Uczestnik cyklu Speedway Grand Prix w sezonie 2024 nie musiał wcale decydować się na opuszczenie mroźnej Europy. Wystarczyło mu trochę miejsca w ojczyźnie, a efekty tego mogliśmy zobaczyć na jego profilu społecznościowym.

Dla 30- latka nadchodzący sezon będzie niezwykle ważny. Powrót do Abramczyk Polonii Bydgoszcz, z którą ma walczyć o PGE Ekstraligę oraz co najważniejsze pełnoprawne uczestnictwo w Mistrzostwach Świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to