Adam Bodnar zawodnikiem Stali Gorzów!

Żużel – W Gorzowie stawiają na przyszłość.

Adam Bodnar na radarze żużlowych działaczy czy menedżerów pojawił się już jakiś czas temu. Wyścig o podpis młodego talentu z Czech wygrali włodarze ebut.pl Stali Gorzów. 16 – latek swój talent rozwijać będzie na arenach Ekstraligi U-24.

Pomimo tego, że Bodnar liczy na karku ledwie szesnaście wiosen działacze polskich klubów zagięli na jego usługi parol już jakiś czas temu. Szczególną uwagę jeździec rodem z Czech przykuł po tym, kiedy zdobył srebrny medali w Indywidulanych Mistrzostwach Czech zostawiając za swoimi plecami bardziej doświadczonych kolegów jak Daniel Klima, Eduard Krcmar czy Petr Chlupac. Zresztą z tym pierwszym najprawdopodobniej połączy siły w przyszłym sezonie Ekstraligi U-24, ażeby powalczyć o obronę wywalczonego przez Stalowców mistrzostwa młodzieżowych rozgrywek.

Bodnar sukcesy odnosił praktycznie od samego początku. Wygrywał w klasie 125 cc czy 250 cc, a swoją obecność wyraźnie zaznaczył także na Speedway Ekstraliga Camp, gdzie bez wątpienia wpadł w oczy działaczy klubów. Jazda młodego Czecha nie umknęła uwadze sponsorów, a pod swoje skrzydła Adama Bodnar wzięła Orlen Speedway Academy na czele z Bartoszem Zmarzlikiem.

Teraz młodziana z Moraw czekają wyzwania w polskiej lidze, a ta jak wiemy jest trampoliną do wielkiej kariery. Wszystko teraz w rękach i głowie 16 – latka, bowiem o dobrą opiekę w Gorzowie martwić się nie musi.

Postaw mi kawę na buycoffee.to