Adrian Gała robi sobie przerwę od żużla

1. Liga Żużlowa – Adrian Gała odpocznie od żużla.

Nikt nie spodziewał się takiego komunikatu od Adriana Gały. Żużlowiec Invest House Plus PSŻ Poznań za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował o przerwie od startów.

Sezon 2023 dla 28 – latka na pewno nie układa się tak jak sobie wymarzył. Wychowanek Startu Gniezno przechodził do beniaminka rozgrywek z nadzieją na odbudowanie dawnego siebie, a przy okazji wesprzeć ambitny klub z Wielkopolski w walce nie tylko o utrzymanie, a może nawet o awans do fazy play-off.

Póki co te plany muszą być odłożone na bok, bowiem dyspozycja Adriana w ostatnich meczach absolutnie nie napawa optymizmem o czym przyznawał szkoleniowiec Tomasz Bajerski. Żużlowiec Skorpionów ma ostatnio problem z przejechaniem meczu bez upadku, za co otrzymał bardzo dosadny komentarz od eksperta Canal + Patryka Malitowskiego.

Nikt jednak nie spodziewał się tego co nadejdzie. Popularny „Henio” zdecydował się bowiem na tygodniową przerwę od czarnego sportu, aby pozbierać myśli i oczyścić głowę. W pełni popieramy i wspieramy Adriana w tej decyzji. Czasem natłok myśli potrafi nam bardzo skutecznie dokuczyć, a co dopiero mówiąc o skutecznej jeździe na motocyklu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *