1. Liga Żużlowa – Arged Malesa Ostrów z kontraktową bombą!

Ostrowianie nadal zostają w walce o powrót do Elity. Klub jednocześnie podpisał niezwykle ważne kontrakty, a jeden budzi szczególne zainteresowanie. Waldemar Górski tym samym utarł nosa najlepszym zatrzymując utalentowanego juniora w swoich szeregach.

Podczas czwartkowej konferencji ostrowianie przedstawili garść informacji swoim fanom. Ostrovia podczas niej odsłoniła kilka kart, na kolejne rozgrywki. Jedną z nich oczywiście jest pozostanie trenera Mariusza Staszewskiego. W trakcie sezonu pojawiały się plotki jakoby szkoleniowiec chciał zmienić otoczenie. Wypowiedź prezesa Górskiego kładzie kłam tej teorii.

„Zebraliśmy się tutaj na konferencji dotyczącej przyszłości naszego klubu, przyszłego sezonu. Nie będę owijał w bawełnę i zakończymy spekulacje. Na początek chciałbym ogłosić pozostanie naszego trenera Mariusza Staszewskiego na kolejny rok. Bardzo się z tego cieszymy i będziemy wojować dalej.”

Do samego pozostania odniósł się także sam trener, który jak mówi był przekonany, że odejdzie po sezonie. Wszystko odmieniło spotkanie z włodarzem i sponsorami.

„W pewnym momencie sezonu byłem przekonany, że odchodzę z Ostrowa. Pojawiły się ciekawe propozycje z PGE Ekstraligi. Czułem po prostu zmęczenie materiału. Po spotkaniu z udziałowcami i rozmowach z prezesem Waldemarem Górskim, który mocno nalegał na moje pozostanie, zmieniłem zdaniem i postanowiłem zostać i powalczyć z tym klubem o powrót do PGE Ekstraligi.”

Ogłoszeń to był dopiero początek, bowiem kluczową informacją było pozostanie duetu juniorskiego w Ostrowie na kolejny sezon. Mowa o Sebastianie Szostaku i Jakubie Krawczyku. Drugi z młodzianów Staszewskiego budził olbrzymie zainteresowanie pośród klubów Elity jak choćby Betard Sparty Wrocław. Czwartkowe ogłoszenie kończy tym samym spekulacje.

Miałem ciekawe propozycje z klubów PGE Ekstraligi, ale w domu jest najlepiej. Skoro zostają w klubie prezes Waldemar Górski i trener Mariusz Staszewski, na których pomoc zawsze mogę liczyć, postanowiłem także kontynuować karierę w Ostrowie. Cele sportowe naszej drużyny i zbrojenie się na PGE Ekstraligę było też ważnym aspektem – mówi Jakub Krawczyk.

Powody swojego pozostania wyjawił także Sebastian Szostak. Dla juniora kluczowe było pozostanie Mariusza Staszewskiego – Dla mnie najważniejszym argumentem za pozostaniem był fakt, że w Ostrowie dalej będzie pracował trener Mariusz Staszewski – podkreślił junior Arged Malesy Ostrów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to