1. Liga Żużlowa – Co dalej z Przyjemskim?

Półfinał zaplecza Elity stoi już tuż zza rogiem. Wiktor Przyjemski jakiś czas temu został wykluczony z jazdy, a dokładna diagnoza w przypadku młodego zawodnika nie była znana. Abramczyk Polonia Bydgoszcz nie rozwiewa wątpliwości co do jego dalszego startu.

Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski dla 18 – latka zakończyły się tak szybko jak rozpoczęły. Już w pierwszym starcie dwukrotnie nadzieja polskiego żużla znalazła się na torze. Za pierwszym razem nie wyglądało to tak groźnie jak przy drugim razie. Po nim zawodnik został zabrany przez ambulans do szpitala na dokładniejsze badania. W pierwszych komunikatach mówiło się o braku złamań i dość szybkim powrocie. Niedługo później kolejne wieści nie były tak optymistyczne, bo badanie tomografem wykazało rysę na kręgu C2.

Fakt ten zmartwił fanów Abramczyk Polonii Bydgoszcz, którzy czekają na wiadomości o stanie zdrowia jednego ze swoich liderów. Trudno sobie wyobrazić Gryfy walczące bez najlepszego zawodnika rozgrywek 1. Ligi Żużlowej. Klub w niedawnym komunikacie nie rozwiał wątpliwości – Wiktor Przyjemski czuje się dobrze, jest w Bydgoszczy. W najbliższych dniach przejdzie kolejne szczegółowe badania, po których będzie wiadomo więcej na temat stanu jego zdrowia i występów w nadchodzących zawodach. Wiemy, że bardzo czekacie na kolejne wiadomości, ale wszystkie szczegóły podajemy po badaniach i konsultacjach lekarskich, by przekazać Wam potwierdzone informacje – czytamy w przekazie medialnym.

Postaw mi kawę na buycoffee.to