Co z występem Pawła Trześniewskiego?

1. Liga Żużlowa – Co z występem Pawła Trześniewskiego. Głos zabrał sam zainteresowany.

Przed Rybniczanami najważniejszy dwumecz w sezonie. 29 września rozpocznie się batalia o awans do Elity, a każdy powrót do kadry ROW-u Rybnik może okazać się kluczowy. O stanie swojego zdrowia nieco opowiedział Paweł Trześniewski.

W końcówce sezonu Ślązacy mogą mówić o sporym pechu. Najpierw kontuzji podczas jednej z rundy Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów nabawił się Paweł Trześniewski. Uraz był na tyle poważny, iż u młodziana wykryto złamanie aż siedmiu żeber, z czego trzy z przemieszczeniem. Dodatkowo zdiagnozowano odmę płuc oraz obrażenia wewnętrzne. Wiadome było, iż junior Rekinów przez długi czas nie wyjedzie na tor. Czasu do finału rozgrywek było sporo, a jak sam zainteresowany w rozmowie z rybnik.com.pl podkreśla dostał zielone światło od lekarzy na treningi.

„Lekarze dali mi zgodę. Czuję się dobrze. Jak siedzę, to jest w porządku. Zobaczymy, jak będę się czuł na torze. A czy pojadę w piątek? To zależy też od trenera.”

Powrót najlepszego juniora ekipy z Rybnika byłby niesamowicie ważnym wzmocnieniem w obliczu braku kapitana Patricka Hansena. Ślązacy jak sami mówią nic nie muszą w finale, jednak zawalczą o niespodziankę. Ma w tym pomóc im obecność w parku maszyn tunera Ryszarda Małeckiego.

Pierwsze starcie pomiędzy ekipami z Rybnika i Zielonej Góry planowane jest na dziś o godzinie 19. Zawody transmitować będzie Canal +, natomiast dzień później na stronie ŻużelNews.pl pojawi się obszerna relacja.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to