1. Liga Żużlowa – Jeppesen opuści Diabły.

Po Dimitrim Berge na odejście z Trans MF Landshut zdecydował się Jonas Jeppesen. Duńczyk po przeciętnym sezonie poszuka sobie pracodawcy gdzie indziej.

Zdolny Duńczyk ostatnich lat kariery wspominać dobrze nie będzie. Po niezłym roku 2021 w barwach Włókniarza Częstochowa oczekiwania wobec jego osoby znacząco wzrosły. Z nimi Jonas sobie średnio poradził i kolejny rok stanął pod znakiem klapy na całej linii. Po rozczarowaniu miał się odbudować w Rzeszowie, gdzie budowano zespół mający wywalczyć awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

U Pawła Piskorza miejsca nie zagrzał wcale, po kilku treningach podziękowano mu, a w obliczu słabej postawy zawodników U-24 Trans MF Landshut Devils zdecydowali się dać szansę 25 – latkowi. Ten w kilku meczach odpalił, lecz ogólnie pozostawił po sobie niezbyt dobre wrażenie notując średnią na poziomie 1,262 pkt/bieg, którą nawet w połowie nie nawiązał do świetnego roku 2020 w barwach Arged Malesy Ostrów.

O odejściu Jeppesena dowiedzieć się można było z dyskusji na platformie X dawniej Twitter. Sławomir Kryjom w jednym z postów piszę: „Berge i Jeppesen nie będą naszymi zawodnikami w sezonie 2024. Poza tym pieniądze lubią cisze co konsekwentnie pokazujemy od 3 lat.”

Postaw mi kawę na buycoffee.to