Zmiany w sztabie szkoleniowym Orła Łódź!

1. Liga Żużlowa – Orzeł Łódź żegna się z obecnym sztabem szkoleniowym.

Włodarze dopełnili w zasadzie rewolucji w łódzkim klubie. Oprócz zawodników pierwszoligowy ośrodek opuścił duet trenerski w osobach Marka Cieślaka i Piotra Świderskiego.

Sezon 2023 zgoła inaczej wyobrażał sobie sponsor łódzkiego czarnego sportu, Witold Skrzydlewski. Biznesmen nie krył zniesmaczenia wynikami drużyny, którą powierzył legendzie żużla w Polsce – Markowi Cieślakowi. Gwiazda byłego selekcjonera świeci jednak coraz bladziej. Po raz kolejny utytułowany szkoleniowiec nie podołał wyzwaniu, tak samo jak w Rybniku. Chętnych na angaż byłego żużlowca może już praktycznie nie być, a sam zainteresowany najprawdopodobniej osiądzie w roli eksperta stacji Canal +.

Natomiast oprócz Cieślaka miejsca w łodzi na dłużej nie zagrzeje Piotr Świderski. Były żużlowiec związany był z klubem od sezonu 2022, kiedy to wziął pod swoje skrzydła młodzież.

Sztab szkoleniowy H. Skrzydlewska Orła Łódź w sezonie 2024 będzie wyglądał inaczej personalnie niż w zakończonych rozgrywkach 1. Ligi Żużlowej 2023. Trenerzy Marek Cieślak i Piotr Świderski odchodzą z klubu. Dziękujemy za pracę z drużyną H. Skrzydlewska Orła Łódź – napisano w oficjalnym komunikacie.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej ogłoszony zostanie nowy szkoleniowiec klubu, którym ma być Maciej Jąder.

Postaw mi kawę na buycoffee.to