Pawlicki_ _Wykonaliśmy kawał ciężkiej pracy. _ (1)

1. Liga Żużlowa – Pawlicki: „Wykonaliśmy kawał ciężkiej pracy.”

Przemysław Pawlicki razem z Enea Falubazem Zielona Góra przygotowują się do rywalizacji o Ekstraligę. Dominatorzy na zapleczu elity zmierzą się w dwumeczu z ROW-em Rybnik.

Myszki Miki sezon 2023 mogą zapisać w annałach swojej historii jako rok bezbłędny, idealny. Falubaz dotychczas nie stracił nawet jednego oczka. Zielonogórski walec przemierza od spotkania do spotkania, chociaż warto nadmienić, że w Ostrowie wcale łatwo nie było. Gryzonie gubiły już dziesięć oczek do gospodarzy, jednak zryw zawodniczy pozwolił faworytowi zachować swoje miano, a w rewanżu przy Wrocławskiej 69, Arged Malesa Ostrów nie miała szans.

Wykonaliśmy kawał ciężkiej pracy, żeby dostać się do tego finału. Będziemy dalej ciężko pracować, by być przygotowanym do tych najważniejszych meczów tego sezonu jak najlepiej. W tym drugim półfinale spotkały się dwie równe drużyny i wygrała lepsza. Nie jestem tym zaskoczony. Oba zespoły jechały bez swoich liderów. Poza tym totalnie nie miało to dla mnie znaczenia, z kim pojedziemy, ponieważ wiedziałem, że jedna i druga z drużyn jest mocna. Teraz już mogę przyznać, że najbardziej to obawiałem się tego półfinału z Ostrowem – przyznał po rewanżowym spotkaniu Przemysław Pawlicki.

Starszy z braci mówił także o testach sprzętowych, które zostały poczynione pod kątem przygotowań do najważniejszych meczy w sezonie. Sam zainteresowany opowiedział także nieco o swojej dyspozycji, która w jego ocenie mogłaby być jeszcze lepsza.

Jedziemy niedługo finał, więc zaryzykowaliśmy trochę z ustawieniami, by sprawdzić, jak to będzie grało w następnych meczach. Wiedzieliśmy już, że ten mecz jest wygrany. Odbyliśmy lekcję i mam nadzieję, że będzie na plus. Ze strony sportowca, jakąkolwiek formę będziesz miał, to zawsze będziesz widział coś, co mógłbyś poprawić. Tak samo jest w moim przypadku. Cieszę się, że jadę na takim poziomie, jaki jest teraz. Wiem, że może być jeszcze lepiej. Pracujemy więc nad tym, żeby to utrzymać, a zarazem być jeszcze lepszym – zakończył niekwestionowany lider Enea Falubazu Zielona Góra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to