1. Liga Żużlowa – ROW Rybnik z nowym sponsorem tytularnym!

Firma INNPRO została właśnie przedstawiona jako sponsor tytularny ekipy z Rybnika na sezon 2024! Współpraca ta znacząco wpłynie na budżet Ślązaków.

Popularne „Rekiny”, jak o swoich zawodnikach mówią tamtejsi fani, celują wysoko. Przyszłoroczne rozgrywki mają być tymi w którym ekipa ROW-u Rybnik ponownie zapuka z powodzeniem do bram PGE Ekstraligi. Mają w tym pomóc świetne transfery poczynione przez Krzysztofa Mrozka. Do zespołu prowadzonego przez Antoniego Skupnia dołączyły takie nazwiska jak Rohan Tungate, Norick Bloedorn, Grzegorz Walasek czy Jakub Jamróg, a na kolejny rok pozostali Brady Kurtz czy Patrick Hansen. Sprawa Duńczyka jest nieco bardziej skomplikowana, jednak wola walki reprezentanta z kraju Hamleta jest godna podziwu i daje realne przesłanki, że Hansen już w przyszłym roku zasiądzie na motocyklu.

Ważne jednak oprócz samych podpisów jest dopełnienie obiecanych stawek. W tym ma pomóc nabyty niedawno przez włodarzy sponsor, a dokładniej firma INNPRO, która działa jako dystrybutor elektroniki użytkowej na terenie Europy.

Sam podmiot nawiązanie współpracy okrasił krótkim komentarzem – Pragniemy z dumą ogłosić, że INNPRO zostało sponsorem tytularnym KS ROW Rybnik. Drużynie życzymy samych sukcesów i z niecierpliwością czekamy na nowy sezon – możemy przeczytać w komunikacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to