1. Liga Żużlowa – Składy na mecz H. Skrzydlewska Orła Łódź z Arged Malesą!

Oprócz emocji w Indywidualnych Mistrzostwach Polski oraz Speedway Grand Prix, czekają nas rozstrzygnięcia ligowe. Do tych dojdzie w Łodzi, gdzie miejscowy Orzeł zmierzy się z Arged Malesą Ostrów.

Zaległe spotkanie 10. Kolejki zaplecza Elity może dać nam bardzo wiele odpowiedzi. Orły Marka Cieślaka chcą potwierdzić powrót do dobrej dyspozycji, a Ostrowianie chcieliby spokojnie zapewnić sobie utrzymanie i fazę play-off. Na papierze szykuje się nam wyrównana rywalizacja, jednak, gdy spojrzymy na to zestawienie przez pryzmat dotychczasowych dokonań, nieco lepiej wyglądają podopieczni Mariusza Staszewskiego.

Gospodarze na drugie z rzędu domowe spotkanie wystawiają identyczny skład co może trochę dziwić, że sztab szkoleniowy Łodzian nie zdecydował się zamienić mizernego Rune Holty. Ostatnimi czasy formą imponuje Mateusz Dul, a Miłosz Grygolec czy Jakub Sroka wyglądają coraz to lepiej.

Przyjezdni personalnie nie zmienili nic, jednak trener Staszewski rotował numerami startowymi. Dzięki temu zestawienie otwiera Oliver Berntzon, a z juniorami pojedzie Tobiasz Musielak.

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
9. Timo Lahti
10. Rune Holta
11. Jakub Jamróg
12. Mateusz Tonder
13. Niels Kristian Iversen
14. Aleksander Grygolec
15. Mateusz Dul

Arged Malesa Ostrów
1. Oliver Berntzon
2. Francis Gusts
3. Grzegorz Walasek
4. Matias Nielsen
5. Tobiasz Musielak
6. Sebastian Szostak
7. Jakub Krawczyk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to