1. Liga Żużlowa – Staszewski: „Musimy wziąć się do cięższej pracy.”

Ostateczni mecz dla Arged Malesy Ostrów Wielkopolski był lekko mówiąc trudny. Po porażce z Bydgoską Polonią nadszedł blamaż na własnym obiekcie z Enea Falubazem Zielona Góra. Ostrych słów nie szczędził Mariusz Staszewski.

Ostrowianie tuz po spadku z PGE Ekstraligi zapowiadali, iż ich celem jest jak najszybszy powrót do Elity. Waldemar Górski wraz ze swoim sztabem zbudował ciekawy skład, lecz z wieloma niepewnymi kwestiami jak choćby Victor Palovaara. Szwed od samego początku nie zachwyca, a wręcz zawodzi, w związku z czym sprowadzono Francisa Gustsa. Łotysz jednak w pojedynkę nie ma szans uzdrowić wyników ekipy Mariusza Staszewskiego. Jak sam szkoleniowiec w rozmowie na łamach wlkp24.info mówi problem jest głębszy i on sam nie wiem o co chodzi.

„Jestem tym wszystkim bardzo zmęczony i bardzo mocno rozważam swoją dymisję. Mam już naprawdę dosyć. Pytałem przed meczem zawodników, co mam zrobić z tym torem. Czy chcą, by był bardziej przyczepny, czy taki jak na treningu. Mam zrobić taki tor, który wszystkim będzie pasował i żeby nasi wygrywali, ale nie wiem, jaki to jest.”

Trener Ostrowian odniósł się także do bolesnej porażki z Enea Falubazem Zielona Góra. Lider tabeli rozgromił podopiecznych Mariusza Staszewskiego.

„Falubaz obnażył nasze wszystkie słabości i tak to wyglądało. Po tej pierwszej serii porobili korekty i było widać, ile nam jeszcze brakuje. Musimy wziąć się do cięższej pracy, bo na chwilę obecną to nie wygląda dobrze. Może potrzebne są inwestycje sprzętowe, bo o ile na początku wyglądało to fajnie, to teraz prezentujemy się słabo.”

Przed Ostrowianami bardzo ważny mecz w najbliższa sobotę. Pojada oni na obiekt H. Skrzydlewska Orła Łódź i mają bardzo duże szanse odbić sobie dwie minione porażki. Miejscowi w ostatnich tygodniach borykają się z naprawdę sporymi problemami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *