Arged Malesa Ostrów kontra Landshut Devils składy

1. Liga Żużlowa – Szansa na punkty dla Arged Malesy Ostrów. Awizacje.

Poza emocjami w 2. Lidze żużlowej czekają nas rywalizacje na zapleczu Elity. W pierwszym z dwóch planowanych spotkań Arged Malesa ostrów ugości na swoim obiekcie Trans MF Landshut Devils.

Za Ostrowianami dość burzliwy weekend. Już w sobotę podopieczni Mariusza Staszewskiego ograli jednego z faworytów, Abramczyk Polonię, aby w niedziele stawić się poważnie Enea Falubazowi. Wszystko to jednak zostało nieco przykryte wydarzeniami z biegu dwunastego, kiedy wyraz niezadowolenia postawą kolegi pokazał Grzegorz Walasek. Najbardziej doświadczony zawodnik pierwszej ligi uderzył swojego kompana w kask, za co otrzymał czerwoną kartę.

Arged Malesa ma jednak teraz idealną okazję na ostudzenie nastrojów i poprawę swojej ligowej sytuacji. Do Wielkopolski przyjadą Diabły, które nie wystąpią w pełnym składzie. Za Juliana Bielmeiera wystąpi Mario Hausl, a słabo spisującego się Mariusa Hillebranda zastąpił Lukas Baumann. Do składu powrócił także Jonas Jeppesen. Gospodarze wystąpią w niezmienionym zestawieniu.

Arged Malesa Ostrów 
9. Tobiasz Musielak
10. Victor Palovaara
11. Grzegorz Walasek
12. Matias Nielsen
13. Oliver Berntzon
14. Jakub Krawczyk
15. Sebastian Szostak

Trans MF Landshut Devils 
1. Kai Huckenbeck
2. Martin Smolinski
3. Jonas Jeppesen
4. Lukas Baumann
5. Dimitri Berge
6. Norick Bloedorn
7. Mario Hausl

Postaw mi kawę na buycoffee.to