Maksym Borowiak z kontuzją

1. Liga Żużlowa – Uraz juniora Enea Falubazu.

Niedzielny mecz ligowy Enea Falubazu Zielona Góra przyniósł dobre i złe wieści dla fanów. Myszki Miki zanotowały kolejną wygraną w sezonie, jednak przypłacone to zostało kontuzją jednego z zawodników.

Rywalizacja ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk okazała się znacznie cięższa niż ktokolwiek przypuszczał. Pomorzanie przyjechali na Lubuszczyznę niezwykle zmotywowani i nastraszyli faworytów kapitalną pogonią w drugiej części zawodów. Ekipa Eryka Jóźwiaka na tyle złapała wiatr w żagle, iż byli w stanie wyrwać Zielonogórzanom wygraną!

Już na samym starcie Falubaz nieco został osłabiony, bowiem Maksym Borowiak zanotował upadek, który wykluczył go z powtórki oraz drugiego startu. Do trzeciego wychowanek Unii Leszno podszedł, lecz wypadł on blado, a młodzian ewidentnie nie wyglądał na zadowolonego ze swojej jazdy. Jak sam zainteresowany przekazał za pośrednictwem swojego profilu społecznościowego, doszło u niego do złamania palca u ręki.

„Nie pomogłem tym razem drużynie punktowo do tego zaliczając dość spektakularne wyjście spod taśmy w swoim pierwszym biegu. Niestety po badaniach okazało się złamałem palec u ręki. Na tą chwilę działam z rehabilitacją żeby być gotowym na następne starty”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to