1. Liga Żużlowa – Wspaniałe wieści od Patricka Hansena.

Chwile grozy, które przeżył Duńczyk podczas meczu w Ostrowie Wielkopolskim pomału odchodzą w niepamięć. 24- latek przekazał świetne wieści. Zawodnik niebawem opuści szpital w Kaliszu!

Wydarzenia z trzeciej gonitwy meczu ćwierćfinałowego pomiędzy Arged Malesą Ostrów, a ROW-em Rybnik zapadną w pamięć ku przestrodze wielu osobom. Po zderzeniu z kolegą zespołowym Patrick Hansen z impetem uderzył w bandę, a jego motocykl poleciał aż na pobliską trybunę. Z urazem kręgosłupa kapitan Śląskiej ekipy został przetransportowany na oddział SOR, gdzie po dalszych badaniach natychmiast ruszył na kluczową dla swojego zdrowia operacje w Kaliszu. Tam lekarze stanęli na rzęsach, a dzięki ich wysiłkom żużlowiec odzyskał czucie w obu nogach, na którego brak uskarżał się tuz po karambolu.

Po zabiegu zawodnik informował o postępach, a także nie omieszkał podziękować swoim sponsorom braciom Garcarek, którzy przyczynili się w dużym stopniu do tak sprawnej akcji ratunkowej dla niego. Z dnia na dzień stan utalentowanego żużlowca się poprawia, a w jednym z ostatnich postów na mediach społecznościowych Hansen podzielił się świetną nowiną. W komunikacie możemy przeczytać, że już niebawem opuści on szpital!

„Naprawdę dobry piątek. To był bardzo ciężki tydzień naznaczony bólem i bezsennymi nocami. Mimo to mały progres, który odczuwam każdego dnia jest niesamowitą motywacją. Jestem w stanie samodzielnie usiąść. W poniedziałek opuszczę szpital i rozpocznę rehabilitacje. Dziękuje Wam za wszystkie ciepłe słowa i wsparcie.”

Hansen po kilku godzinach zaskoczył kolejnym postem. Tym razem zamieścił zdjęcie, na którym stoi o własnych siłach na nogach z lekka pomocą balkonika! Fani ze Śląska na pewno mogą nieco bardziej odetchnąć widząc, że ich ulubieniec pomału wraca do zdrowia. Na tor wiedzie długa droga, jednak znając jakim walczakiem jest Patrick ta może okazać się krótsza niż przypuszczamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to