Orzeł Łódź kontra ROW Rybnik składy

1. Liga Żużlowa – Zmiany w Orle Łódź – awizacje.

Dziewiąta kolejka w 1. Lidze Żużlowej maluje się nadzwyczajnie ciekawie. Ścisk w drugiej połowie tabeli jest niesamowity, przez co każde punkty mogą mieć kluczowe znaczenie. Poznaliśmy awizowane składy na mecz H. Skrzydlewska Orzeł Łódź kontra ROW Rybnik.

Dla Orłów jak i przyjezdnych to bardzo istotna rywalizacja. Kluby z Łódzkiego i Śląskiego mają po sześć oczek tak samo jak i Diabły z Landshut oraz Skorpiony z Poznania. Potencjalna wygrana za trzy oczka któregoś z zespołów pozwoli nieco odskoczyć od dna tabeli.

Marek Cieślak przed spotkanie zdecydował się na kilka roszad. Przede wszystkim zrezygnował z Rune Holty, który absolutnie nie wniósł nic w ekipę z miasta włókniarzy. Do zestawienia powrócił Jakub Jamróg, a dodatkowo były selekcjoner kadry zamieszał numerami startowymi. Szanse do zaprezentowania się przed własną publicznością otrzyma także Jakub Sroka.

Antoni Skupień natomiast dokonał jednej zmiany. Dotychczasowo Kamil Winkler był zmieniany przez Jana Kvecha. W Łodzi jednak szans do jazdy nie otrzyma Kacper Tkocz, który notuje bardzo mizerny sezon.

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź
9. Tomasz Gapiński
10. Jakub Jamróg
11. Timo Lahti
12. Mateusz Tonder
13. Niels-Kristian Iversen
14. Jakub Sroka
15. Mateusz Dul

ROW Rybnik 
1. Brady Kurtz
2. Patryk Wojdyło
3. Matej Zagar
4. Kacper Tkocz
5. Patrick Hansen
6. Paweł Trześniewski
7. Kamil Winkler