Bajerski:"Cyfer może w końcu odpalić"

2. Liga Żużlowa – Bajerski: „Cyfer może w końcu odpalić.”

Adrian Cyfer w sezonie 2024 razem z Grupa Azoty Unią Tarnów powalczy o awans do 1. Ligi Żużlowej. Póki co sam zainteresowany nie zaznał smaku awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, jednak w oczach Tomasza Bajerskiego to może być ten rok.

Przed rozgrywkami 2023 wychowanek Stali Gorzów zamienił OK Bedmet Kolejarz Opole na triumfujący Invest House Plus PSŻ Poznań z wiarą na starty w rozgrywkach zaplecza Elity. Nadzieje jego jednak dość szybko się rozpłynęły, a Skorpiony oddały go w ramach wypożyczenia do Enea Polonii Piła, gdzie znalazł odpowiednią dyspozycję. Po raz pierwszy nieco więcej detali o tym ruchu powiedział po raz pierwszy Tomasz Bajerski w rozmowie z polskizuzel.pl.

Wciąż miał jakieś kłopoty. A to rama pękła, a to coś się wygięło. Sprzęt płatał mu figle. W PSŻ komentowaliśmy to jako mało profesjonalne. Ktoś mu źle te ramy zrobił albo z czymś przedobrzyli. Nie można jednak Adrianowi zarzucić jednego. Widać było, że zainwestował. Po prostu głupia pomyłka na poziomie składania motocykli sprawiła, że szybko oddaliśmy go do Piły – powiedział były opiekun Skorpionów.

Teraz Cyfera czeka jednak nowe wyzwanie. Walka o awans z Tarnowianami i w oczach swojego byłego menedżera Adrian ma spory potencjał, żeby przebić się także w pierwszej lidze – Cyfer może w końcu odpalić i przebić się do pierwszej ligi. Miałem go w tym roku w Poznaniu, więc mogę powiedzieć, że on ma potencjał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to