2. Liga Żużlowa – Dwie niespodzianki Texom Stali Rzeszów.

Po słabszym meczu w Daugavpils włodarze Rzeszowskich Żurawi zadbali o kolejne wzmocnienia. Prezes Michał Drymajło dopiął dwa wypożyczenia na kluczowych pozycjach.

Stal Rzeszów przemierza pewnie rozgrywki najniższego szczebla i spełnia w 100% pokładane w nich nadzieje. Kibice jak i zarząd mają w planach przywrócić dawny blask speedwaya na Podkarpaciu, a do tego potrzebny jest mocny skład. Ten co prawda w okienku transferowym złożony został z zawodników mogących spokojnie radzić sobie na torach pierwszoligowych. Jednak zestawienie Pawła Piskorza miało nieco słabsze punkty w formacji juniorskiej i U-24.

Sam klub 26 lipca na social mediach wysyłał znaki jakoby tego dnia miało dojść do nowych ogłoszeń. Tak zresztą się stało, bowiem o 17:45 Rzeszowianie pochwalili się wypożyczeniem Wiktora Rafalskiego, a godzinę później do składu oficjalnie dołączył Antti Vuolas.

Możemy przypuszczać, że Fin momentalnie wskoczy za Rafał Karczmarza, dla którego ostatnie spotkania nie układają się za dobrze. Natomiast zawodnik Platinum Motoru Lublin w Ekstralidze U-24 notował wyśmienite liczby na poziomie 2,534 pkt/bieg.

Junior wychowany w Grudziądzu tym samym wzmocni rywalizacje na pozycjach juniorskich, gdzie o dwa numery startowe powalczy kilku zawodników.

Postaw mi kawę na buycoffee.to