Tomasz Fajfer

2. Liga Żużlowa – Fajfer: „Powinno być z meczu na mecz coraz lepiej.”

Ultrapur Start Gniezno w ubiegły weekend rozgromił OK Bedmet Kolejarz Opole, a nastroje w pierwszej stolicy Polski wydają się coraz lepsze. Kilka słów po meczu powiedział trener Tomasz Fajfer.

Początek sezonu dla Orłów z Gniezna nie był najlepszy, jednak ciągle w tle przewijały się problemy kadrowe. Raz po raz Start musiał jechać w osłabieniu większym bądź mniejszym. Dopiero niedawno do zestawienia wrócił Josh Pickering, lecz tuż przed jego powrotem gorzkich słów w jego stronę nie szczędził trener Fajfer, który zarzucał mu brak zaangażowania. Na łamach WP Sportowe Fakty, szkoleniowiec odniósł się do tego i wpływu Kangura na zespół.

„Moje takie odczucie było. Tak się wyraziłem. Tak to wyglądało. Wyszło inaczej. Bardzo cieszę się z tego, że jest z nami i jeździ dla Gniezna. Kluczem do dobrej jazdy jest ostatnio to, że drużyna zyskała wiarę w siebie za sprawą powrotu Pickeringa. Z każdego zeszło ciśnienie i zaczęli jechać lepiej, czego nam brakowało wcześniej.”

Tomasz Fajfer zwrócił również uwagę, że być może nastąpił moment przełomowy w zespole. Ostatnie spotkania pokazały siłę jaka tkwi w jego zestawieniu.

„Sądzę, że chwyciliśmy wiatr w żagle i powinno być z meczu na mecz coraz lepiej. Już spotkanie w Tarnowie pokazało, że w drużynę wstąpiło nowe życie. Dzisiaj to potwierdziliśmy. Sądzę, że mecz z Kolejarzem Opole pokazał wartość drużyny. Cel był założony jeden i dążymy do tego celu. Niektórzy już mówili, że sobie o tym marzymy, czy że wydziwiamy i nie damy rady. Mamy jeden cel i do tego dalej będziemy dążyć.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to