2. Liga Żużlowa – Marcin Nowak zostaje na dłużej w Stali Rzeszów!

Texom Stal Rzeszów w ubiegłym tygodniu miała dwa powody do zadowolenia. Pierwszy to wygrany ważny mecz, a drugi to kontrakt z liderem na kolejne sezony!

Ekipa Pawła Piskorza idzie przez ligę niczym burza. Poczynione zimą 2022 transfery odpłacają się w stu procentach. Popularne Żurawie na ten moment piastują pozycję lidera tabeli i są zdecydowanym faworytem do walki o promocję do wyższej klasy rozgrywkowej. Na to liczą nie tylko fani, ale i zarząd klubu, który pragnie przywrócić dawny blask na obiekt przy ulicy Hetmańskiej 69.

Temu przedsięwzięciu lideruje sprowadzony z H. Skrzydlewska Orła Łódź, Marcin Nowak. Wychowanek Unii Leszno jedzie jeden z najlepszych sezonów w karierze, a najlepiej odzwierciedla to średnia na poziomie 2,231 pkt/bieg. Sam zainteresowany jest bardzo zadowolony z jazdy w Rzeszowskim klubie, czego nie ukrywał w momencie, kiedy ogłosił jego dalsze porozumienie z Prezesem Drymajło.

„Mam nadzieję, że prekontrakt, który podpisałem, będzie dotyczył pierwszej ligi. Wzajemne zaufanie zaowocowało kolejnym rokiem współpracy.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to