Marcin Nowak zrezygnował ze startów na Wyspach

2. Liga Żużlowa – Nowak rezygnuje ze startów na Wyspach.

Kapitan Texom Stali Rzeszów łączył starty w kraju z tymi na Wyspach. Wychowanek Unii Leszno zdecydował się jednak odpuścić wyjazdy do Wielkiej Brytanii.

Stal Rzeszów w obecnych rozgrywkach do pewnego momentu szła jak burza, wygrywała mecz za meczem i wydawało się, że nikt ani nic nie zatrzyma podopiecznych Pawła Piskorza. Jednak z biegiem czasu Żurawie złapały swego rodzaju zadyszkę, w tym także Nowak, który wystąpił nieco słabiej w ostatnich meczach. U zawodnika czas na decyzje był krótki. Po sobotnim bardzo dobrym występie, notabene 11 oczek w pięciu startach, Marcin za pośrednictwem mediów klubowym przekazał, że kończy się jego przygoda w Glasgow Tigers.

„Chciałbym przeprosić wszystkich sympatyków Glasgow Tigers, ale spotkanie w Berwick było moim ostatnim w waszych barwach. To nie jest w 100 procentach decyzja mojego polskiego klubu, ale też i moja.”

Przed Nowakiem i Rzeszowską Stalą kluczowy moment sezonu. Niebawem rozpocznie się faza play-off do której Stal dzięki potencjalnej wygranej w sobotę przeciwko Unii Tarnów może przystąpić w roli zwycięzcy sezonu zasadniczego. W przeciwnym razie do Opolanie zachowają ten status.

Postaw mi kawę na buycoffee.to