Ultrapur nowym sponsorem Startu Gniezno

2. Liga Żużlowa – Nowy sponsor Startu Gniezno!

W pierwszej stolicy Polskich najprawdopodobniej znaleźli rozwiązanie swoich problemów finansowych. Ogłoszono właśnie nowego sponsora tytularnego zespołu.

Za pośrednictwem kanałów społecznościowych zarząd GTM Startu Gniezno podzielił się z fanami bardzo ważną informacją. Już w najbliższym spotkaniu, które niebawem wystartuje czerwono-czarni wystąpią pod nowym szyldem. Ma to związek z rozszerzeniem współpracy klubu ze swoim długoletnim sponsorem firmą Ultrapur. Podmiot dotychczas był sponsorem strategicznym Gnieźnian oraz tytularnym grupy podprowadzających.

To jednak wraz z niedawnym postanowieniem się zmienia, a Start może liczyć na jeszcze większe wsparcie finansowe. O samej współpracy dla strony klubowej wypowiedział się prezes Startu oraz wiceprezes firmy Ultrapur Paweł Siwiński.

“Potwierdzam ten fakt. Dziękuję moim wspólnikom za zrozumienie, że uzyskiwanie sukcesów wymaga również poświeceń i nakładów. Serdecznie im za to dziękuję. Faktycznie, Start będzie miał nowego sponsora tytularnego. Jako firma Ultrapur zaangażujemy się jeszcze mocniej w pomoc klubowi. Plany nasze są niezmienne. Chcemy na początek awansować do play-offów, a później skutecznie w nich walczyć – w półfinale i oby w finale!”