2. Liga Żużlowa – OK Bedmet Kolejarz Opole wzmacnia się przed play-offami!

Trzeci klub rundy zasadniczej drugiej ligi żużlowej nie próżnuje przed najważniejszą częścią sezonu. Kolejarze z Opola pozyskali kolejnego zawodnika, a jest nim Nazar Parnicki.

Ekipa Marcina Sekuli przez pewien okres wiodła prym na najniższym szczeblu rozgrywkowym. Wspaniała postawa Oskara Polisa, Adama Ellisa czy Roberta Chmiela pozwalała Kolejarzowi utrzymywać pozycje lidera. W ostatnim czasie klub nawiedziły kontuzje młodzieżowców przez co włodarze sięgnęli nieco wcześniej najpierw po Jakuba Sroka, a przed kilkoma dniami także po Piotra Świercza.

Jak się okazuje wypożyczeń to nie koniec, bowiem do ekipy z Opolskiego dołączył także Nazar Parnicki. Ukrainiec w tym roku miał okazje pokazać swoje spore umiejętności w kluczowym momencie dla FOGO Unii Leszno. Młodzian wskoczył w miejsce kontuzjowanego Chrisa Holdera i pokazał kawał serducha do walki przywożąc za swoimi plecami gwiazdy Speedway Ekstraligi. Niego samego niedługo później dopadł również uraz ręki przez co po powrocie ścigał się głównie w Ekstralidze U-24. W niej Parnickiemu wiodło się wyśmienicie co idealnie obrazuje średnia poziomie 2,25pkt/bieg. Tym wzmocnieniem Opolanie liczą, iż uda się im zatrzymać rozpędzony Ultrapur Start Gniezno.

Postaw mi kawę na buycoffee.to