2. Liga Żużlowa – Texom Stal podejmie Kolejarza Rawicz.

W sobotnie popołudnie na rzeszowskim owalu zainaugurujemy 12. kolejkę rozgrywek najniższego szczebla. Faworyzowana Texom Stal Rzeszów podejmie Metalika Recykling Kolejarza Rawicz. Znamy już awizowane składy.

Przed niedzielnym maratonem czarnego sportu w Polsce zobaczymy tylko jedno spotkanie. Na podkarpackim obiekcie Żurawie ugoszczą Niedźwiadki z Wielkopolski. Już przed samym startem rywalizacji, mecz ma swojego murowanego faworyta. Są nimi oczywiście podopieczni Pawła Piskorza. Sam menedżer szczególnie nie zaskoczył, gdyż postawił na swoją sprawdzoną siódemkę. W niej jednak jest jedna niespodzianka. Na ten moment nie wiadomo kto zaprezentuje się z dwunastką. Wiele wskazuje, że może w tą lukę wskoczyć Antti Vuolas i razem z Wiktorem Rafalskim zaliczyć swoje debiuty.

Goście natomiast ponownie wystawili polski skład. Maciej Jąder desygnował do boju aż 4 juniorów oraz dwóch seniorów. Nie znany jest, póki co zawodnik z numerem trzecim. Przed samym meczem Rawiczanie będą mogli dokonać dwóch zmian.

Texom Stal Rzeszów
9. Krystian Pieszczek
10. Peter Kildemand
11. Marcin Nowak
12. 
13. Jacob Thorssell
14. Philip Hellstroem-Baengs
15. Wiktor Rafalski

Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
1. Damian Dróżdż
2. Nikodem Bartoch
3. 
4. Kacper Klimek
5. Tomasz Orwat
6. Franciszek Majewski
7. Błażej Wypior

Postaw mi kawę na buycoffee.to