Texom Stal Rzeszów ma nowego juniora

2. Liga Żużlowa – Texom Stal Rzeszów ma nowego juniora.

Przed kilkoma dniami w Rzeszowie miało miejsce bardzo ważne wydarzenie w życiu młodych adeptów sztuki jazdy na żużlu. To właśnie wtedy odbył się egzamin na licencję „Ż”. Jeden ze szczęśliwców już trafił do seniorskiego zespołu.

Mowa tutaj o Kryspinie Jaroszku, który to po zdaniu licencji Ż w klasie 500cc mógł się pochwalić podpisaniem profesjonalnego kontraktu z faworytem 2. Ligi Żużlowej – Texom Stalą Rzeszów. Młodzian to kolejny z wychowanków Akademii Żużlowej Janusza Kołodzieja, która to wydała już wielu utalentowanych zawodników. To także efekt owocnej współpracy klubu ze szkółką. Młody zawodnik został obdarowany niezwykłym zaufaniem, bowiem związał się z Żurawiami, aż pięcioletnim kontraktem, a jako że sam Kryspin ma ledwie 15 lat to ten sezon stanie dla niego pod znakiem rywalizacji młodzieżowej. Jaroszek zadebiutuje w nowych barwach podczas najbliższej rundy DMPJ.

Oprócz Kryspina przez egzamin z pozytywnym wynikiem przebrnęło pięciu zawodników, w tym także syn Roberta Wardzały – Piotr.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to