Justin Sedgmen zastąpi Nicka Morrisa

2. Liga Żużlowa – To on zastąpi Morrisa?

Polski Związek Motorowy co jakiś czas przesyła komunikaty, z których możemy wiele ciekawego się dowiedzieć. W ostatnim w rubryczce należność klubowa figurował nowy zawodnik Optibet Lokomotivu Daugavpils.

Nie tak dawno Nick Morris, czyli jeden z liderów Łotyszy wpadł na testach antydopingowych w Wielkiej Brytanii. Co prawda sam Kangur nie odbył testów, bowiem ich odmówił co równoznaczne jest z wynikiem dodatnim, a tym samym jego licencja została zawieszona na 30 dni. Kara ta obowiązuje na Wyspach, lecz polskie władze bacznie się przyglądały tej sytuacji, a wszystko wskazuje, że banicja obowiązywać będzie także w polskich rozgrywkach. W tej sytuacji Lokomotiv zwrócił się do zawodnika, którego podpisali już w zimowym okienku, lecz na zasadach kontraktu warszawskiego.

Mowa o Justinie Sedgmenie, który to w ostatnich miesiącach przykuwał uwagę swoimi dobrymi występami na Brytyjskich torach. Teraz najprawdopodobniej dostanie szansę za kilka godzin w spotkaniu przeciwko Texom Stali Rzeszów. Czeka go ciężki test.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to