DPŚ - Znamy szeroką kadrę Rafała Dobruckiego.

Drużynowy Puchar Świata bliżej już niż dalej, zatem czas najwyższy wyłaniać swoich wybrańców. Wszystkie nacje, które wystąpią przed Wrocławską publicznością, zaprezentowały swoje składy.

Oczkiem w głowie każdego fana czarnego sportu jest oczywiście Reprezentacja Polski. Rafał Dobrucki w obecnym sezonie ma niemały orzech do zgryzienia. Pewniacy oczywiście są jak Bartosz Zmarzlik, czy Maciej Janowski. Dalej jednak już tak łatwo nie jest. Swoje angaże zgłasza Janek Kołodziej, Szymon Woźniak, bracia Pawliccy, Patryk Dudek czy Dominik Kubera. Na ten moment selekcjonerzy mogli powołać dość szeroką 10-osobową kadrę, przez co każdy z wyżej wymienionych na niej się znajduje. Uznanie znaleźli także Maksym Drabik oraz Mateusz Cierniak.  

Dobruckiego będą czekały bardzo trudne decyzje, bowiem regulamin zakłada, że każdy z menedżerów wybierze piątkę zawodników. Czterech z nich to podstawowi żużlowcy, a piąty będzie rezerwowym.

Nasi rywale wyglądają równie imponująco. Na uwagę bez wątpienia zasługują chłopcy Olivera Allena. Brytyjczycy mają olbrzymie pole rażenia w osobach Woffindena, Lamberta, Bewleya czy chociażby Ellisa, a także Worralla. Nie gorzej prezentują się także Szwedzi czy Duńczycy. Zapowiada się bardzo ciekawy koniec lipca na Olimpijskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to