eWinner 1 Liga - Klindt nowym zawodnikiem ROW-u Rybnik! Rozczarowany skreśleniem ze składu Ostrowa!

Wtorkowe popołudnie przyniosło nam sensacyjne wypożyczenie na linii PGE Ekstraliga – eWinner 1 liga. Klub z Ostrowa Wielkopolskiego wypożyczył bowiem do Rybnika Nicolaia Klindta, który ma tam znaleźć miejsce w składzie po tym jak zrezygnowano z jego usług w Ostrovii.

Duńczyk nie kryje rozczarowania tą decyzją swojego klubu. Doświadczony żużlowiec spędził tam aż cztery sezony, zresztą każdy z nich ba swój sposób świetny! Nicolai odbudował się tam i stanowił silny punkt zespołu, lecz w tym sezonie przegrał walkę o skład z Oliverem Berntzonem. Sam zainteresowany komentuje to następująco: „ Pewnie, że jestem rozczarowany. Teraz muszę skupić się na tym, co mnie czeka i starać się być jak najlepszy w eWinner 1.Lidze. Wierzę, że jeszcze kiedyś dostanę swoją szansę w PGE Ekstralidze. Klub postawił na Olivera, a nie mnie. Szanuję tę decyzję. Takie jest życie, a ja musze patrzeć w przyszłość. Jak nie jeździsz, nie zarabiasz pieniędzy.”

Klindt w PGE Ekstralidze w barwach Ostrowa dostał tylko jedną szanse w meczu drugiej kolejki z For Nature Solutions Apatorem Toruń. Zdobył on w nim tylko cztery punkty, a jego zespół znacząco poległ.

2 komentarze do “eWinner 1 Liga – Klindt nowym zawodnikiem ROW-u Rybnik! Rozczarowany skreśleniem ze składu Ostrowa!

  • Ciekawy ruch, chociaż najlepiej jakby Mrozek sam wsiadł na motor

    • Też chętnie zobaczę prezesa Mrozka na motorze!

Możliwość komentowania została wyłączona.