gorzowianie-strona

Gorzowianie nie zgadzają się z weryfikacją!

Po długim trzytygodniowym oczekiwaniu na oficjalną decyzję władz ligi i GKSŻ doczekaliśmy się jej. Weryfikacja wyniku odbyła się i odebrała ona remis Gorzowianom w pojedynku z Leszczynianami. Zadecydowano o korekcie wyniku na 46:44 dla gospodarzy spotkania!

 

Strona Gorzowska jednak nie ma zamiaru siedzieć cicho i zaakceptować wydaną decyzje. Uważają, że zostali skrzywdzeni, a sprawę komentuje prezes Stali, Marek Grzyb: „Oczywiście, że nie zgadzamy się z takim postawieniem sprawy, bo okazuje się, że Fogo Unia Leszno wygrała ten mecz tylko dlatego, że Piotr Pawlicki sfaulował Szymona Woźniaka. Od razu po zawodach mówiłem, że ewentualna weryfikacja to groźny precedens na przyszłość i lepiej będzie jeśli to sędzia będzie decydował o wyniku spotkania. Boję się, że takie sytuacje mogą się powtarzać i częściej będziemy kończyć mecz nie wiedząc jakim wynikiem się zakończył.”

 

Sternik klubu z Lubuskiego jednoznacznie podkreślił iż nie zamierzają się odwoływać od werdyktu, uważa że to zamknięta sprawa. „Rozmawialiśmy o tym w klubie i choć nie zgadzamy się z werdyktem, to nie będziemy się od niego odwoływać. Sprawa jest zakończona, a my jesteśmy głodni rewanżu i już czekamy na mecz u siebie z leszczynianami. Ewentualne dochodzenie sprawiedliwości nie ma sensu, bo sprawa znów trwałaby pewnie tygodniami, a to byłoby szkodliwe dla rozgrywek. Zamiast tego apelujemy o zmianę regulaminu i poważną debatę na ten temat ”

2 komentarze do “Gorzowianie nie zgadzają się z weryfikacją!

  • Oni to zawsze mają jakieś zastrzeżenia!

  • Dziwnym trafem od zawsze ich nie lubilem..k… z Gorzowa

Możliwość komentowania została wyłączona.