Długa przerwa Dimitriego Berge

Metalkas 2. Ekstraliga – Długa przerwa Dimitriego Berge!

Ziścił się najgorszy scenariusz dla Cellfast Wilków Krosno. Niekwestionowany lider, Dimitri Berge po upadku w meczu wyjazdowym doznał poważnej kontuzji, a przerwa nie potrwa krócej niż trzy miesiące!

Starcie faworytów w Rybniku okazało się niezwykle bolesnym ciosem dla Wilków Krosno, nie dość, że sam mecz okazał się jednostronnym widowiskiem to stało się coś gorszego. Wataha straciła swojego lidera. Francuz Dimitri Berge w pojedynku z Brady Kurtzem upadł niebezpiecznie na tor, a ambulans natychmiast przewiózł reprezentanta trójkolorowych do szpitala w celu dokładniejszych badań.

Te wykazały z kolei konieczność operacji barku, na którego ból uskarżał się sam zawodnik. Zainteresowany karty odkrył w poniedziałek – Rekonwalescencja rozpoczęta. Po negatywnych wynikach, które wykazały, że staw barkowo-obojczykowy w moim lewym ramieniu jest uszkodzony w stadium 5 z 6, musiałem przejść operację. Doszło bowiem do uszkodzenia więzadeł. Operacja przebiegła pomyślnie, mogę się teraz skoncentrować na długiej (trzy miesięcznej) rehabilitacji – rozpoczął Berge – Dziękuję wszystkim za słowa wsparcia. Dziękuję mojemu mechanikowi za to, że jest przy mnie i bardzo dziękuję klubowi Cellfast Wilki Krosno za to, że dołożył wszelkich starań, abym był w dobrych rękach. Dziękuję chirurgowi, panu Lubiatowskiemu. Wrócę mocniejszy – skwitował za pośrednictwem mediów społecznościowych żużlowiec.

Tym samym Wilki mają spory problem. W najbliższych meczach poradzić sobie będą musiały bez swojego lidera, który notabene jest trzecim najskuteczniejszym jeźdźcem M2E. W tej sytuacji kierownictwo drużyny może zdecydować się na ZZtkę bądź skorzystać z usług chociażby Mateja Zagara.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to