Metalkas 2. Ekstraliga – Nielsen: „Pracowaliśmy bardzo dużo nad tym, żeby być w tym miejscu.”

OrzechowaOsada PSŻ Poznań bez dwóch zdań jest rewelacją rozgrywek M2E. Skazywani na pożarcie podopieczni Adama Skórnickiego na przekór wszystkim po 10. kolejkach znajdują się na niezwykle wysokiej drugiej lokacie. Nic zaskakującego w tym nie widzi Matias Nielsen.

Sześć zwycięstw, jeden remis, trzy porażki oraz dwa punkty bonusowe to aktualny bilans ekipy z Wielkopolski. Skorpiony w obecnym sezonie czarują swoją walecznością jak i charakterem, a zestawienie jakie do boju posyła Adam Skórnicki ma przede wszystkim mocnego lidera w osobie Ryana Douglasa. Swoje dodaje również walczak Matias Nielsen, dla którego taki stan rzeczy nie jest niespodzianką – Nasza postawa nie jest dla mnie niespodzianką. Pracowaliśmy bardzo dużo nad tym, żeby być w tym miejscu, w którym aktualnie jesteśmy. Jednak cały czas najważniejsze momenty w sezonie przed nami, więc musimy pozostać skupieni na pracy, która nas czeka – powiedział dla ekstraliga.pl.

Poznaniaków czeka teraz ważny i trudny domowy mecz przeciwko Cellfast Wilkom Krosno i jak Duńczyk podkreśla – Przyjeżdża do nas trudny przeciwnik, ale my jesteśmy bardzo mocni u siebie. Zrobimy wszystko, aby wygrać. Ja muszę jeszcze popracować nad paroma sprawami, aby z Cellfast Wilkami pojechać jak najlepiej – skwitował Nielsen.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to