Metalkas 2. Ekstraliga – Nowy sponsor Skorpionów!

Drużyna PSŻ Poznań przez długi czas nie zdradzała nam swojego sponsora tytularnego na sezon 2024. Na niespełna dwa tygodnie przed startem rozgrywek, wszystko stało się jasne!

Poznaniacy ostatnimi czasy przyjęli dość poważny cios, a był nim koniec współpracy z firmą Enea, która zapewniała na obiekcie mieszczącym się na Golęcinie, maszty oświetleniowe. Te wraz z rozwiązaniem umowy zniknęły, a włodarze pozostali ze sporym problemem. Ten na całe szczęście Jakub Kozaczyk zdołał szybko rozwiązać, a teraz nadeszły kolejne optymistyczne wieści.

Drużynę z Poznania w nadchodzącym sezonie wesprze Orzechowa Osada, która będzie jednocześnie nowym sponsorem tytularnym, zastępując dotychczasowego – Invest House Plus.

Pierwsi, zadowoleni mieszkańcy korzystają już z możliwości jakie daje Osiedle Orzechowa Osada w Kobylnikach. Przestronne tarasy i balkony od strony dziedzińca, komórki lokatorskie rowerownia i miejsca postojowe – wszystko zaprojektowane z myślą o wygodzie przyszłych lokatorów.
Kobylniki to idealna lokalizacja dla wymagających osób, ceniących sobie stały kontakt z miastem i jego atrakcjami, jednocześnie potrzebującymi odpoczynku od zgiełku ulic i wyciszenia w otoczeniu przyrody – czytamy w komunikacie.

Skorpiony sezon rozpoczną domowym starciem przeciwko INNPRO ROW Rybnik już 13 kwietnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to