Metalkas 2. Ekstraliga – Oliver Berntzon: „Zwycięstwa nadejdą”

H. Skrzydlewska Orzeł Łódź przegrał czwarty z rzędu mecz, lecz postawa podopiecznych Macieja Jądera była jak dotąd najlepsza. Orły jak równy z równym walczyły z faworytem do awansu INNPRO ROW-em Rybnik. Szwedzki lider ekipy podkreśla – Wciąż walczymy.

Nowy nabytek H. Skrzydlewska Orła Łódź po raz kolejny przed swoją publicznością potwierdził, że jest solidnym punktem Orła zdobywając przyzwoite 10 punktów z bonusem będąc drugim najskuteczniejszym zawodnikiem tuż za Amerykaninem – Beckerem. Popularny Olli w rozmowie z klubowymi mediami tak podsumował spotkanie – Kolejny ciężki mecz za nami. Niestety kolejna przegrana. Sam z początku miałem spore problemy, ale ogólnie myślę, że nasza drużyna działała całkiem dobrze. Na nasze nieszczęście, kiedy ja zacząłem jechać dobrze inni nieco przygaśli i przegraliśmy kilka biegów – zaznaczył.

Szwed mimo przegranej widzi pewne pozytywy i wciąż wierzy w siłę swojej ekipy – Ze swojej strony mogę powiedzieć, że wciąż walczymy i co najważniejsze dobrze działamy jako drużyna. Rybnik jest bardzo mocną drużyna i po takim meczu wierzę, że jeśli będziemy tak walczyć to zwycięstwa nadejdą prędzej czy później – skwitował.

Były uczestnik cyklu Speedway Grand Prix po pierwszych rundach jedzie bardzo przyzwoicie notując lepszą średnią biegową niż w ubiegłych dwóch latach. Obecnie – 1.875 pkt/bieg, w 2023 – 1,821, a w 2022 – 1,469.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to