Poważne problemy w obozie INNPRO ROW-U Rybnik

Metalkas 2. Ekstraliga – Poważne problemy w obozie INNPRO ROW-U Rybnik!

Trudno wyobrazić sobie zespół ze Śląska bez swojego niekwestowanego lidera, Brady’ego Kurtza. Jak się okazuje, taki scenariusz jest możliwy i nic wykluczone nie jest. Zaskakujące fakty przekazał sam zainteresowany.

2,56 pkt/bieg to średnia jaką legitymuje się zawodnik rodem z Antypodów po pięciu meczach Metalkas 2. Ekstraligi, w której jego drużyna jest niepokonana. Takie wyniki przekładają się na to, że Kangur jest liderem listy klasyfikacyjnej, a trener Antoni Skupień nie wyobraża sobie składu bez niego. Sam zawodnik przekazał, jednak za pośrednictwem mediów społecznościowych fatalne wieści – W ubiegły wtorek podczas meczu ligi szwedzkiej uległem wypadkowi, w wyniku którego niestety doznałem poważnego uszkodzenia więzadeł bocznych w prawej kostce. Wyniki rezonansu magnetycznego wykazały naderwanie trzeciego stopnia w jednym więzadle, naderwanie drugiego stopnia w innym oraz naderwanie pierwszego stopnia w ostatnim. – rozpoczął Australijczyk – Rekonwalescencja bez operacji będzie możliwa i chociaż mam nadzieję wrócić do ścigania jak najszybciej, to jednak przez najbliższe miesiące będę musiał korzystać z ciągłej rehabilitacji i fizjoterapii. Jazda z urazem to jest coś, z czym będę musiał sobie jakoś poradzić – przyznał lider INNPRO ROW-U Rybnik.

27 – latek podkreślił także , że póki co musiał odpuścić parę meczy, aby sytuacja się nie pogorszyła, bowiem wtedy możliwy byłby koniec sezonu w jego wykonaniu – Jeśli doszłoby do dalszych uszkodzeń w kostce, to konieczna byłaby operacja. Konieczność rehabilitacji po takim zabiegu najprawdopodobniej wiązałaby się z zakończeniem mojego sezonu. Teraz skupiam się głównie na regeneracji i przygotowaniu się do ponownego ścigania. Dojdzie do tego, gdy będę miał świadomość, że jest to dla mnie bezpieczne – skwitował Kurtz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to