Poznaliśmy sponsora tytularnego Orła Łódź

METALKAS 2. Ekstraliga – Poznaliśmy sponsora tytularnego Orła Łódź.

Sieć kwiaciarni Skrzydlewska podobnie jak w minionym sezonie będzie sponsorem tytularnym drużyny żużlowej KŻ Orzeł Łódź. Tym samym marzenia Witolda Skrzydlewskiego o wsparciu dla jego zespołu ze strony Spółek Skarbu Państwa legły w gruzach.

W Łodzi od dawna w czarny sport najwięcej inwestuje biznesmen z gałęzi nekrobiznesu – Witold Skrzydlewski, który dotychczas w klub wpompował ponad 20 milionów złotych. Na wsparcie SSP w Łodzi liczyć nadal nie mogą, chociaż obietnice były poważne jeszcze nie tak dawno.

W trakcie kampanii wyborczych na Moto Arenie Łódź odbywała się konferencja prasowa z udziałem jednego z polityków ówczesnego rządu, który to obiecywał spore ilości funduszy na żużel w Łodzi. Po wyborach na szczeblu władzy doszło do zmian, a sam temat umarł. Tym samym Skrzydlewski został bez wyjścia i ponownie zdecydował się na sponsoring tytularny w łódzkim klubie. W klubie doceniają ten ruch, podkreślając, że dzięki temu wsparciu w Łodzi zbudowaną markę solidnego i wypłacalnego podmiotu.

 Dziękujemy firmie H. Skrzydlewska. Trzeba sobie jasno powiedzieć, że bez rodziny Skrzydlewskich nie byłoby obecnie żużla na takim poziomie w Łodzi. Wsparcie jest bardzo istotne i stanowi znaczną cześć naszego budżetu. Zachęcamy także inne firmy do wsparcia Orła Łódź. Reklama przez sport jest bardzo skuteczna co z pewnością potwierdzi Pani Marta z firmy H. Skrzydlewska czy Pan Marcin z firmy Varitex. Warto wspierać lokalne inicjatywy sportowe, a stadion żużlowy to znakomite miejsce do promocji firmy – powiedział w trakcie konferencji, członek Rady Nadzorczej klubu, Przemysław Bartusiak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Postaw mi kawę na buycoffee.to